відділ збуту (передача показників лічильників) +38 (067) 538-42-26, +38 (096) 685-70-18, +38 (098) 441-47-62, +38 (096) 565-54-76, +38 (067) 539-39-46; приймальня +38 (067) 504-47-60; начальник відділу теплової інспекції +38 (067) 579-27-51; диспетчерська служба 24/7 +38 (067) 535-69-89; сайт довідково-інформаційного центру комунальних послуг: hp.infocentr.pl.ua; КП ВУВКГ: voda.pl.ua; КВП «ТЕ» м. Горішні Плавні»: teplo-hp.in.ua

Інформація для споживачів по нарахуванню за послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води та розподіл між споживачами обсягів спожитих послуг.

       Нарахування за послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води та розподіл між споживачами обсягів спожитих послуг проводиться згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019р. № 1182 “Про затвердження Правил надання  послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води”, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017,Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” № 2119 від 22.06.2017р. та “Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг”, затвердженої наказом Мінрегіону від 22 листопада 2018 р. № 315.

       Нарахування за послуги з постачання теплової енергії (на потреби  опалення ), у разі встановлення на будинку вузла комерційного обліку теплової енергії (будинковий лічильник), здійснюються наступним чином:

 • усі приміщення не оснащені приладами розподільного (квартирного) обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі квартири.

Перелік будинків

 • якщо є приміщення з розподільними (квартирними) лічильниками теплової енергії або індивідуальним опаленням та з транзитними мережами опалення. Споживачі із квартирними лічильниками теплової енергії оплачують по своїм показникам, якщо вони вище ніж мінімальної частки середнього питомого споживання плюс загально будинкові потреби, а споживачі у яких  приміщення не оснащені розподільними (квартирними) лічильниками теплової енергії сплачують послуги за вирахуванням вищевказаних показників від загально будинкового лічильника пропорційно опалюваній площі квартири.

Перелік будинків

 • якщо в будинку усі приміщення з розподільним облік теплової енергії, споживачі оплачують по показанням вузла розподільного обліку з врахуванням частки обсягу теплової енергії на загальнобудинкові потреби.

Перелік будинків

       Споживачам, приміщення яких оснащені розподільними (квартирними) лічильниками теплової енергії, у разі якщо фактичне споживання теплової енергії у такому приміщенні менше мінімальної частки середнього питомого споживання,  здійснюється донарахування обсягу теплової енергії .

       Обсяг теплової енергії, витрачений на загальнобудинкові потреби опалення будівлі/будинку, розподіляється між усіма власниками (співвласниками) приміщень будівлі/будинку пропорційно до загальних/опалюваних площ/об’ємів їх приміщень.

       Нарахування за послуги з постачання гарячої води та плати за теплову енергію витраченою на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання , здійснюються наступним чином:

        1.При приготуванні гарячої води у індивідуальному тепловому пункті (ІТП)

       У разі відсутності будинкового вузла комерційного обліку води:

 • за послугу з постачання гарячої води (м3) споживачі приміщення яких оснащені вузлами розподільного обліку на підставі їх показань, споживачі приміщення яких неоснащені вузлами розподільного обліку сплачують по нормі споживання;
 • за теплову енергію витраченою на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання 20% від обсягу теплової енергії витраченої на приготування гарячої води (норма споживання та показання розподільного обліку).

Перелік будинків

       У разі наявності будинкового вузла комерційного обліку води:

 • за послугу з постачання гарячої води (м3) споживачі приміщення яких оснащені вузлами розподільного обліку на підставі їх показань, споживачі приміщення яких неоснащені вузлами розподільного обліку сплачують по будинковому лічильнику. Обсяг споживання гарячої води у приміщеннях без розподільного обліку   визначається як різниця між показниками комерційного(будинкового) лічильника і сумою показників  розподільних (квартирних) лічильників ;
 • за теплову енергію витраченою на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання 20% або 10% від обсягу теплової енергії витраченої на приготування гарячої води (обсяг по будинковому лічильнику).

Перелік будинків

       У разі наявності будинкового вузла комерційного обліку  води та вузла обліку на теплову енергію, якій визначає разом теплову енергію на опалення та гаряче водопостачання:

 • за послугу з постачання гарячої води (м3) споживачі приміщення яких оснащені вузлами розподільного обліку на підставі їх показань, споживачі приміщення яких неоснащені вузлами розподільного обліку сплачують по будинковому лічильнику. Обсяг споживання гарячої води у приміщеннях без розподільного обліку   визначається як різниця між показниками комерційного(будинкового) лічильника і сумою показників  розподільних (квартирних) лічильників.;
 • за теплову енергію витраченою на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання в міжопалювальний період по показанням будинкового лічильника, в опалювальний період не визначається, а входить до обсягу теплової енергії на загально будинкові потреби.

Перелік будинків

       2.При приготуванні гарячої води у центральному тепловому пункті (ЦТП)

       У разі відсутності будинкового вузла комерційного обліку гарячої води:

 • за послугу з постачання гарячої води (м3) споживачі неоснащені вузлами розподільного обліку сплачують   по нормі споживання, споживачі оснащені вузлами розподільного обліку на підставі їх показань;
 • за теплову енергію витраченою на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання 20% від обсягу теплової енергії витраченої на приготування гарячої води (норма споживання та показання розподільного обліку).

Перелік будинків

       У разі наявності будинкового вузла комерційного обліку гарячої води (тепловодолічильник):

 • за послугу з постачання гарячої води (м3) споживачі приміщення яких оснащені вузлами розподільного обліку на підставі їх показань, споживачі приміщення яких неоснащені вузлами розподільного обліку сплачують по будинковому лічильнику. Обсяг споживання гарячої води у приміщеннях без розподільного обліку   визначається як різниця між показниками комерційного(будинкового) лічильника і сумою показників  розподільних (квартирних) .;
 • за теплову енергію витраченою на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання по показанням вузла комерційного обліку.

Перелік будинків

       3.У разі наявності будинкового вузла комерційного обліку на воді де усі приміщення оснащені вузлами розподільного обліку споживачі сплачують за гарячу воду (м3) по показанням їх лічильника та за небаланс гарячої води,у разі його визначення. Небаланс гарячої води визначається, як різниця між показниками будинкового лічильника та сумою показань вузлів розподільного обліку , якій розподіляється пропорційно до обсягу споживання.

Перелік будинків

       Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи ГВП  розподіляється між усіма власниками (співвласниками) приміщень у будівлі/будинку незалежно від обсягу спожитої гарячої води у кожному розрахунковому періоді в опалювальний та міжопалювальний період пропорційно до загальних/опалюваних площ/об’ємів їх приміщень.

       У разі ненадання споживачем показань вузла (вузлів) розподільного обліку гарячої води протягом трьох місяців приймається середньодобове споживання таким споживачем послуги за попередні 12 місяців, а в разі відсутності такої інформації – за фактичний час споживання послуги, але не менше 15 діб. Після закінчення тримісячного строку розрахунки здійснюються як із споживачем, приміщення якого не оснащені вузлами розподільного обліку.

       Після відновлення надання показань вузлів обліку споживачем виконавець зобов’язаний провести перерозподіл обсягів спожитої послуги у будинку та перерахунок.

       Перерозподіл обсягів спожитої послуги у будинку та перерахунок із споживачем проводиться у тому розрахунковому періоді, в якому отримано в установленому порядку інформацію про невідповідність обсягу гарячої води, розподіленого окремим споживачам, обсягу, необхідному для розподілу, але не більше ніж за 12 розрахункових періодів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.